Úvoz 4, Brno

Kosmetika

Pracujeme s vynikající španělskou kosmetikou MAY STAR. Provádíme čištění, masky na různé druhy pletí, speciální masáže obličeje.

Depilaci teplým voskem (vosky též dodává fy MAY STAR).

Trvalou na řasy + barvení

Trvalá na řasy napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné. Je určena všem ženám a dívkám, hlavně však těm, které mají řasy rovné, krátké nebo nevýrazné.

U řas a obočí je růst pomalejší než u klasického vlasu. Řasy vyrostou v průměru o 0,5-1cm během 2-3 měsíců a životnost řasy je asi 3 měsíce, přičemž se řasy vyměňují průběžně. Trvalá na řasy vám vydrží také po dobu 2-3 měsíců a do určité míry může nahradit i řasenku. Další aplikace trvalé je možná zhruba po dvou měsících.

Barvení a úprava řas a obočí

Velice důležitá je úprava obočí, které silně ovlivňuje výraz obličeje. Samozřejmostí je perfektní tvar, díky kterému obličej působí otevřeně, oči živě. K barvení řas používáme nejčastěji barvu černou, k barvení obočí světle hnědou, tmavě hnědou, u černovlásek černou nebo efektní modrou barvu.
Prodlužování řas

Je v současné době velkou novinkou a možností, jak docílit krásných, dlouhých a přirozených řas.

Jednotlivé řasy jsou aplikovány jednotlivě na Vaše přírodní řasy speciálním lepidlem. Řasy rostou pořád podle svého přirozeného cyklu i s nalepenou řasou. Spoj je neviditelný a konečný efekt velmi přirozený.

Jak dlouho vydrží?

Při šetrném zacházení vydrží až do té doby, kdy vypadnou Vaše přirozené řasy (obnova řas je 60-90 dní). Jelikož denně ztrácíme několik řas, je během 3-4 týdnů vhodné řasy částečně doplnit, aby byl zachován stále přirozený efekt. Provádí se podle toho, jakou hustotu řas preferujete.

Jaká je péče o prodloužené řasy?

Aplikace řas se provádí na důkladně odlíčené řasy. Pokud klientka používá kontaktní čočky, musí přijít k aplikaci bez nich. Prvních 24 hodin po aplikaci je třeba vyhýbat se vodě, poté již můžete dělat vše, jak jste zvyklá. Řasenka není potřebná, neboť Vaše oči budou výrazné, projasněné, otevřené, řasy delší a zhuštěné. Pokud na řasence budete přesto trvat, použijte řasenku pro prodloužené řasy, která se dá lehce odlíčit vodou. Vyhněte se mastným odkličovacím prostředkům a pomůckám z vaty, vhodnější jsou například papírové kapesníčky.

Dodržováním těchto doporučení si budete Vašich řas užívat déle!

Depilace

Depilace je dočasné odstranění chloupků v obličeji i na různých částech těla. Odstraňuje se teplým voskem. Po depilaci je růst nových chloupků omezen, jsou světlejší, jemnější, méně výrazné.

Depilace se provádí pouze na zdravé kůži. Nesmí se provádět při výskytu vitiliga, lupénky, nezhojených ran, pasového oparu, spálenin, zánětu nervů, křečových žil, oparu nebo zánětlivého kožního onemocnění.

Provádíme depilace:

  •  horního rtu
  • podpaží
  • rukou
  • nohou
  • hrudníku

Denní a večerní líčení dekorační kosmetikou LR, Gosh a L’Oreal

Novinky

Revoluce v prodlužování vlasů

COLD FUSION TECHNOLOGY!

Objednávky

Tel.: 773 560 463
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich