Úvoz 4, Brno

Masáže

Masáž lávovými kameny

Při této masáži používáme hladké lávové kameny, které se nahřívají ve vodní lázni na teplotu kolem 37-40°C a následně pokládají na tělo.

Teplo kamenů, ale hlavně jejich vlnění, působí na meridiány, což jsou energetické cesty vedoucí od konečků prstů na nohou a na rukách po celém těle a náležející ke všem vnitřním orgánům našeho těla.

Tyto energetické brány bývají často neprůchodné nebo sevřené, a proto energie v našem těle nemůže proudit tak, jak by měla. Masáží se uvolňuje průtok energie těmito kanály, pročistí je a znovuobnovený tok energie nám dodá neočekávanou sílu a radost.

Tato masáž je vysoce protistresová (pracujeme hlavně na dráze močového měchýře).

Masáž lávovými kameny je určena pro muže i ženy všech věkových skupin. Nedoporučuje se těhotným ženám a lidem, kteří jsou citliví na teplo, či trpí silným kožním onemocněním, vysokým krevním tlakem anebo křečovými žilami. Počasí nemá žádný vliv, proměny probíhají ve vnitřním prostředí.

Celková doba trvání masáže je 1-2 hodiny, dle lokality.

 

Baňkování

je metoda stará několik tisíc let, pocházející zřejmě ze staré Číny vhodná jako doplňková metoda klasických masáží. Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu a také příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů.

Tato metoda spočívá v přikládání baněk na pokožku. Baňka se přisaje na kůži, kterou podtlak vtáhne dovnitř. Pokožka se prudce prokrví a zčervená. Tato metoda je však naprosto bezbolestivá, pociťujete pouze lehké pnutí, jakoby táhnutí kůže.

Při baňkování se organismus prohřeje a uvolní. Urychlí se krevní oběh a tělo bude rychleji vylučovat škodliviny. Je to také jedna z mála masážních metod, která je doporučena i při nemoci. Při zvýšené teplotě se baňky mohou např. přikládat na plíce a průdušky a tím dochází ke zlepšení dýchání.

 

Účinky této metody:

  •  odstraňuje blokády a ztuhlé svaly
  • detoxikuje organismus
  • příznivě působí na lymfatický systém
  • odstraňuje problémy s močovým měchýřem
  • přináší úlevu při astmatu, zánětech průdušek, kašli

 

Novinky

Revoluce v prodlužování vlasů

COLD FUSION TECHNOLOGY!

Objednávky

Tel.: 773 560 463
„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde